Dominik Hřib

Dominik je trenér nováčků. To je taky jeho nejoblíbenější zaměření – předávat zkušenosti a učit správnou techniku provedení cviků, neboť zdraví máme jen jedno. Zakládá si na přátelském přístupu.

“Důležité je poslouchat své tělo.”

Mimo začátečnické kurzy se Dominik věnuje osobním tréninkům “CrossFit nováčků” a také silové přípravě pokročilejších sportovců.

Sám rád provozuje veškerý pohyb jako je turistika a kolektivní sporty, především fotbal.

V oblasti fitness a funkční trénink se pohybuje přes 10 let. Za tu dobu vyzkoušel několik cvičebních systémů než díky kamarádovi narazil na CrossFit, kterému se věnuje 5. rokem. Největším lákadlem tohoto sportu je podle Dominika rozmanitost, efektivita a především všestrannost, která se projeví i v osobním životě při každodenních činnostech.

„Inspirací pro mě jsou bezpochyby všichni vrcholoví CrossFit atleti, ale také tuzemští sportovci, které můžu potkávat a sledovat jejich práci na vlastní oči. Každý má přednosti v jiném odvětví tohoto sportu. Někdo je silovější a drtí váhy ve vzpírání, někomu vyhovují tréninky na fyzičku a někdo je šikovný v gymnastice a dovednostech. Klobouk dolů patří těm, kteří pracují na zlepšení svých slabších stránek, i když to občas bolí.“

 

CrossFit With UsDominik Hřib