KDO JSME

Jsme parta sportujících nadšenců z CrossFit With Us, která  má to štěstí spojit práci s koníčkem. Rádi na sobě makáme a pohyb je naší životní cestou. Chceš si s náma dát do těla? Pak jsi tady správně! Nabízíme ti ke cvičení špičkové vybavení od známé americké značky Rogue. Chceš mít dostatek prostoru pro svůj trénink stejně jako my? Tak čti dál. Disponujeme cvičební plochou o 550 m², kde se nebudeš muset mačkat v rámci lekcí ani na Open Gymu. Chceš, aby tvé sportovní snažení mělo efekt? Připoj se k nám!

NAŠE FILOSOFIE

V CrossFit With Us se snažíme atletům a členům komunity pomoci postupně dosahovat vytyčených cílů, o kterých si dříve mohli myslet, že jsou nedosažitelné. Snažíme se zlepšovat celkový zdravotní stav našich klientů a spravným prováděním cviků předcházet případným zraněním.

Neklademe důraz pouze na fyzickou kondici, ale také na psychické rozpoložení. Chceme, abyste ze svých výkonů měli radost a dařilo se vám je neustále zlepšovat. Věříme, že možnost pohybu je pro člověka dar. A protože je CrossFit rozmanitou disciplínou, najde si v něm svou oblíbenou činnost opravdu každý. Neříkáme, že to není zabíračka, ale to je právě to, co nás na tom všem tak neskutečně baví. 🙂

NÁŠ SLOGAN: Get the Best of You

DESATERO CROSSFIT WITH US

  1. Kdo jsme? Jeden tým. Všichni společně si v gymu tykáme, respektujeme se a přátelsky zdravíme.
  2. Pokud cokoliv potřebuješ – zeptej se, ozvi se, řekni si… kdykoliv ti rádi pomůžeme.
  3. Boty, ve kterých jsi přišel/přišla, patří do botníku u vchodu.
  4. V šatně se převlékni do sportovního a vezmi si čistou sportovní obuv.
  5. Poslouchej při lekcích rady svého kouče, ať můžeš být pyšný(á) na očekávané výsledky.
  6. Buď tady jako doma, a snaž se po sobě nezanechávat binec. Odpadky patří do koše, náčiní a nářadí zpátky na své místo… a křída ideálně jenom na ruce a do kbelíku.
  7. Strhl(a) sis mozol a ušpinil(a) nářadí od krve? Nevadí, to se na tréninku stává. Na baru je dezinfekce, stačí si ji vyzvednout, a dál už určitě víš co dělat. Jednoduše krev ze znečištěných míst otřeš a jedeme dál!
  8. Potřebuješ si v klidu dodělat před tréninkem něco do práce? Jsi po tréninku unavený(á) a potřebuješ chvilku odfrknout? Chceš si v klidu vypít s parťákama/parťačkama kávu? Zajdi si nahoru do Chill Out Zone a zrelaxuj si po svém.
  9. Koberec u červené sedačky před barem je z příjemného, světlého materiálu. A je čistý! Tak na to prosím mysli, a vstupuj na něj pouze bez bot. Spousta lidí si na něj rádo třeba jen tak sedne a ctíme tady společně myšlenku “čistota půl zdraví”.
  10. Zázemí je od toho, aby nám sloužilo. Bez naší přítomnosti ale nepotřebuje rozsvícené světlo. Poslední, kdo odchází ze sprch, toalet a šaten: Zhasínej, prosím!
Reference

CO O NÁS ŘÍKAJÍ

Barbora Kupková
Barbora Kupková
11:12 31 Jul 19
Amazing crossfit gym full of professionals and very nice people. Warm atmosphere.
Dalibor Drunecký
Dalibor Drunecký
16:48 31 May 19
Hodně dobrá tělocvična, blízko tramvaje i restaurací, takže není problém zhřešit předtím nebo potom 😉
Robin Hošek
Robin Hošek
15:37 09 Oct 18
Great place
jesse van dijk
jesse van dijk
08:27 25 May 18
Great CrossFit gym in Prague. Friendly staff and high-end equipment.
Onur Şentürk
Onur Şentürk
08:57 18 Dec 17
Great place, the best in Prague
Karel Bílek
Karel Bílek
21:56 28 Feb 17
Giant crossfit gym in Prague, almost always open, crossfit WODs daily and several times a day (7 crossfit lessons from monday to thursday, 4 on friday, 1 on saturday. Great couches, friendly atmosphere, clear pricing, can recommend 300%
Zobrazit všechny recenze

KLIENTI GYMU

PARTNEŘI GYMU

Netrénuj slepě a bez výsledků. Přijď k nám a poznej rozdíl!

Administrator2O nás