KDO JSME

Jsme parta sportujících nadšenců z CrossFit With Us, která  má to štěstí spojit práci s koníčkem. Rádi na sobě makáme a pohyb je naší životní cestou. Chceš si s náma dát do těla? Pak jsi tady správně! Nabízíme ti ke cvičení špičkové vybavení od známé americké značky Rogue. Chceš mít dostatek prostoru pro svůj trénink stejně jako my? Tak čti dál. Disponujeme cvičební plochou o 550 m², kde se nebudeš muset mačkat v rámci lekcí ani na Open Gymu. Chceš, aby tvé sportovní snažení mělo efekt? Připoj se k nám!

NAŠE FILOSOFIE

V CrossFit With Us se snažíme atletům a členům komunity pomoci postupně dosahovat vytyčených cílů, o kterých si dříve mohli myslet, že jsou nedosažitelné. Snažíme se zlepšovat celkový zdravotní stav našich klientů a spravným prováděním cviků předcházet případným zraněním.

Neklademe důraz pouze na fyzickou kondici, ale také na psychické rozpoložení. Chceme, abyste ze svých výkonů měli radost a dařilo se vám je neustále zlepšovat. Věříme, že možnost pohybu je pro člověka dar. A protože je CrossFit rozmanitou disciplínou, najde si v něm svou oblíbenou činnost opravdu každý. Neříkáme, že to není zabíračka, ale to je právě to, co nás na tom všem tak neskutečně baví. 🙂

PŘÍBĚH GYMU

První myšlenky Soni Karáskové, založit si vlastní gym, se začaly formovat v zimě roku 2015. Stále lepší výsledky z absolvovaných závodů ji donutily přemýšlet o CrossFitu v širších souvislostech. Chtěla dávat do tréninků opravdu všechno, ale stávající podmínky jí přestaly stačit a neumožňovaly progres, který si vysnila.

Soňa taky měla jasnou představu, jak by měl správný gym fungovat ve smyslu zapojení ostatních CrossFitterů z komunity. Chtěla lidem okolo nabídnout odpovídající podmínky a kvalitu k dalšímu rozvoji a dosáhování jejich sportovních cílů. Začala tedy v Praze hledat to nejdůležitější – prostor, který splňuje vše potřebné. Viděla nespočet míst, ale nakonec se jí opravdu podařilo najít to, co v Praze, po všech stránkách, dosud chybělo.

Hned od začátku si Soňa uvědomovala, že kvalitní gym stojí na top vybavení, dobře dostupném místě, ale hlavně na lidech. Protože jsou dlouholeté kamarádky s Irenou Martinovou, utavila ji hned na začátku do spolupráce a celý jejich projekt tak budovaly kousek po kousku společnými silami. Soňa oslovila ke spolupráci také další trenéry, na které měla skvělé reference, jak po sportovní, tak i lidské stránce. Kluci tak doplnili trenérskou partu našeho gymu, a pak už mohly začít přípravné práce.

Od května 2016 jsme pilně pracovali na rozsáhlé rekonstrukci vnitřních i vnějších prostor nového, 590 m² velkého gymu. Objednali jsme špičkové vybavení od Rogue z USA a nechali prostor řádně zkolaudovat stavebním úřadem. Nákladná investice a náročná renovace prostoru, každodenní boj s nástrahami v podobě úřadů, dodávek materiálu a nákupu vybavení se v srpnu 2016 začaly blížit konci.

Velký dík patří především Kubovi a jeho partě za to, jak velký kus tvrdé práce na budování gymu odvedli. Moc si toho vážíme, kluci!

Chvíle, na kterou jsme se všichni těšili jak malé děti, nastala v září 2016 a my mohli konečně pod hlavičkou CF Iron Land otevřít prostor podle našich představ. Nejen pro nás, ale pro všechny nové nadšence i CrossFittery ze stávající komunity. Podařilo se nám zakrátko vytvořit skvělé místo s naprosto bezvadnou partou lidí, která spolu tráví čas i mimo gym. Jezdíme společně hodně po závodech v ČR i do zahraničí, ale taky podnikáme aktivity mimo CrossFit. Vydáváme se spolu často na výlety, ať už do hor nebo na vodu a rádi se taky občas sejdeme u večeře v příjemné restauraci.

V průběhu času se náš tým rozrostl o další skvělé trenérky a trenéry. Lidi, kterých si vážíme pro to, jací jsou, co umí a že jsou S NÁMI. 😉 Od ledna 2018 jsme gym s konečnou platností přejmenovali a působíme teď už navždycky pod novou značkou. A jestli jste dočetli až sem, tak nezbývá než vám s námi v gymu popřát hezkou zábavu: VÍTEJTE V CROSSFIT WITH US! 🙂

NÁŠ SLOGAN: Get the Best of You

DESATERO CROSSFIT WITH US

  1. Kdo jsme? Jeden tým. Všichni společně si v gymu tykáme, respektujeme se a přátelsky zdravíme.
  2. Pokud cokoliv potřebuješ – zeptej se, ozvi se, řekni si… kdykoliv ti rádi pomůžeme.
  3. Boty, ve kterých jsi přišel/přišla, patří do botníku u vchodu.
  4. V šatně se převlékni do sportovního a vezmi si čistou sportovní obuv.
  5. Poslouchej při lekcích rady svého kouče, ať můžeš být pyšný(á) na očekávané výsledky.
  6. Buď tady jako doma, a snaž se po sobě nezanechávat binec. Odpadky patří do koše, náčiní a nářadí zpátky na své místo… a křída ideálně jenom na ruce a do kbelíku.
  7. Strhl(a) sis mozol a ušpinil(a) nářadí od krve? Nevadí, to se na tréninku stává. Na baru je dezinfekce, stačí si ji vyzvednout, a dál už určitě víš co dělat. Jednoduše krev ze znečištěných míst otřeš a jedeme dál!
  8. Potřebuješ si v klidu dodělat před tréninkem něco do práce? Jsi po tréninku unavený(á) a potřebuješ chvilku odfrknout? Chceš si v klidu vypít s parťákama/parťačkama kávu? Zajdi si nahoru do Chill Out Zone a zrelaxuj si po svém.
  9. Koberec u červené sedačky před barem je z příjemného, světlého materiálu. A je čistý! Tak na to prosím mysli, a vstupuj na něj pouze bez bot. Spousta lidí si na něj rádo třeba jen tak sedne a ctíme tady společně myšlenku “čistota půl zdraví”.
  10. Zázemí je od toho, aby nám sloužilo. Bez naší přítomnosti ale nepotřebuje rozsvícené světlo. Poslední, kdo odchází ze sprch, toalet a šaten: Zhasínej, prosím!
Reference

CO O NÁS ŘÍKAJÍ

Barbora Kupková
Barbora Kupková
11:12 31 Jul 19
Amazing crossfit gym full of professionals and very nice people. Warm atmosphere.
Dalibor Drunecký
Dalibor Drunecký
16:48 31 May 19
Hodně dobrá tělocvična, blízko tramvaje i restaurací, takže není problém zhřešit předtím nebo potom 😉
Robin Hošek
Robin Hošek
15:37 09 Oct 18
Great place
jesse van dijk
jesse van dijk
08:27 25 May 18
Great CrossFit gym in Prague. Friendly staff and high-end equipment.
Onur Şentürk
Onur Şentürk
08:57 18 Dec 17
Great place, the best in Prague
Karel Bílek
Karel Bílek
21:56 28 Feb 17
Giant crossfit gym in Prague, almost always open, crossfit WODs daily and several times a day (7 crossfit lessons from monday to thursday, 4 on friday, 1 on saturday. Great couches, friendly atmosphere, clear pricing, can recommend 300%
Zobrazit všechny recenze

KLIENTI GYMU

PARTNEŘI GYMU

Netrénuj slepě a bez výsledků. Přijď k nám a poznej rozdíl!

Administrator2O nás