CROSSFIT BEGINNERS

Absolvoval(a) jsi úvodní ON RAMP kurz? Necítíš se úplně na to, abys hned naskočil(a) do klasických CrossFit lekcí? Právě pro tebe máme novinku v podobě lekcí pro začátečníky! Začni zvolna a zůstaň ve skupinovce, jak dlouho chceš. Až budeš cítit, že jsi připraven(á) jít dál, přesuneš se do klasických lekcí. 😉 Do té doby budeme hodně pilovat detaily cviků, vysvětlovat a dostávat se pomalu do formy!

 

CROSSFIT LEKCE

Každá lekce se koná ve skupině a dohlíží na tebe vždy profesionální trenér, který tě kontroluje, motivuje a dbá na správné provádění cviků. Po celou dobu 60 minutového tréninku ti kouč na míru přizpůsobí všechny cviky, vysvětlí práci s nářadím a vlastní váhou. Skupinová lekce je vlastně dalším, vyšším stupněm tréninkových cvičení po absolvování povinného základního ON RAMP kurzu, pokud se nerozhodneš pro  mezičlánek v podobě CrossFit Beginners.

Nemusíš se bát, že by ses na lekci nudil(a). Každá CROSSFIT LEKCE neprobíhá vždycky stejně. Existuje mnoho variant cvičení, které si pro tebe na každou hodinu trenér připraví. Na CrossFitu je skvělá právě různorodost, žádné nudně nalajnované sestavy, opakující se stále dokola bez vybočení ze zajetých mantinelů. Nehrozí ani, abys měl(a) pocit, že jsi od začátku nucený(á) do těžkých, zatím nezvládnutelných, cviků. Veškeré aktivity se ti přizpůsobují právě podle tvých individuálních možností a dosavadních dovedností.

 

CROSSFIT COMPETITORS

Cvičíš CrossFit v klasických lekcích, ale máš závodní ambice? Vrhni se do lekcí pro závodníky! Připravíme tě na závody, naplánujeme strategii a budeme zdokonalovat techniku. Podíváme se zblízka na tvoje slabiny a budeme s nimi pracovat, dokud je neodstraníme. 🙂

Netrénuj slepě a bez výsledků. Přijď k nám a poznej rozdíl!

topranker.czCROSSFIT LEKCE