Gymnastika

Cílem CrossFiťáka je nejen být rychlý, silný, vytrvalý a mít super kondičku, ale hlavně mít pevné základy – silný střed a umět pracovat se svým tělem. Gymnastický trénink posune tvůj výkon o pěkný kus dál.

Hlavní náplní lekce je gymnastika ve striktním i kipovaném provedení a posilování středu těla – core. Pracujeme na silných striktních základech, na které potom s pilováním správné techniky navážeš i všechny kippované prvky.

Už dlouho se chceš naučit kliky ve stojce, muscle-up, udělat víc striktních shybů nebo třeba dřepovat na jedné noze? Tvůj sen ti splníme. 🙂

Lekce probíhají pod taktovkou zkušené CrossFit L1 trenérky Soni Karáskové a jsou rozdělené do dvou skupin: začátečníci a pokročilí.

Kdy probíhá gymnastika?

Pondělí 18:00 – pokročilí (uděláš více než 10 kipping pull-ups unbroken, 10 toes to bar, nějaký ten muscle-up, ujdeš kousek po rukou v prostoru atd., hodiny věnujeme nácviku složitějších skills typu ring muscle-up, bar muscle-up, deficit HSPU, ring dips, obstacle handstand walk apod.)

Středa 19:00 – začátečníci (zatím neuděláš pull-up bez gumičky, učíš se dostat špičky ke hrazdě, zkoušíš správnou pozici ve stojce atd., hodiny věnujeme nácvikům základních prvků, abys udělal(a) svůj první pull-up bez dopomoci, naučil(a) se klik ve stojce, stabilní výdrž ve stojce apod.)

Netrénuj slepě a bez výsledků. Přijď k nám a poznej rozdíl!

CrossFit With UsGymnastika