CROSSFIT BASICS

  • Děláš CrossFit chvilku a nejsi si jistý/á v kramflecích?
  • Zatím se necítíš na to rozbalit to na CrossFit lekcích?
  • Chceš mít dost času na pilování techniky, ale zároveň pracovat i na kondici, síle a mobilitě?

Přesně pro tebe je tu naše lekce CrossFit Basics každé úterý a čtvrtek od 19:00.

CrossFit Basics je dalším stupněm tréninku CrossFitu v našem gymu po absolvování kurzu pro začátečníky.
Potřebuješ objasnit, co je CrossFit? Přečti si to TADY.

Jak lekce CrossFit Basics probíhá?

Lekce CrossFit Basics stínují běžné CrossFit lekce. Program hodiny je hodně podobný, s tím, že na lekcích CrossFit Basics věnujeme více prostoru základním nácvikům a drillům, budování základní síly a kondice.

Každou lekci zahájíme zahřátím a aktivacemi, následně se budeme věnovat technice vzpírání a gymnastiky, budování síly nebo kondičnímu workoutu. Na konci každé lekce můžeš očekávat práci na mobilitě.

Jaký je rozdíl mezi CrossFit Basics a ostatními CrossFit lekcemi?

Zatímco na klasických CrossFit lekcích mají prostor i obtížnější cviky (vzpírání s těžší vahou, náročnější gymnastické prvky jako stojka v prostoru, muscle-up nebo šplh bez nohou) na CrossFit Basics se budeme více věnovat základům – vzpírání s lehčí vahou na techniku, gymnastickým nácvikům a jednodušším prvkům (shyb, klik, stojka u stěny, šplh s využitím smyčky) a budování základní kondice i síly potřebné pro to, abys mohl/a brzy naběhnout do ostrých CrossFit lekcí.

Jak dlouho mám navštěvovat CrossFit Basics, než zajdu na CrossFit lekce?

Tato doba je individuální a záleží na tvém pokroku, cílech a chuti. Do CrossFitových lekcí se můžeš vrhnout klidně hned, nebo naopak, klidně půl roku docházet na CrossFit Basics. Doporučená doba pro navštěvování lekcí CrossFit Basics je za nás 6 týdnů po začátečnickém kurzu.

Můžu ke CrossFit Basics navštěvovat i jiné lekce?

Jasně! Doporučujeme chodit na gymnastiku a pokud tě baví vzpírání a chceš se v něm zlepšit, můžeš CrossFit Basics kombinovat se vzpíráním.

Můžu na CrossFit Basics zajít, i když nejsem začátečník?

Určitě. Program CrossFit Basics je hodně podobný klasickým lekcím a pokud se ti zrovna v daný den nehodí jiný čas nebo chceš oprášit základy, určitě doraž.

Kdy probíhají lekce CrossFit Basics?

Úterý od 19:00
Čtvrtek od 19:00

Netrénuj slepě a bez výsledků. Přijď k nám a poznej rozdíl!

CrossFit With UsCrossFit Basics