fbpx

JAK SE K NÁM DOSTANEŠ

Metrem (trasa B, žlutá linka) na stanici Vysočanská: Vystoupíš z metra do ulice Freyova, po které půjdeš směrem k nádraží Praha – Libeň. Zhruba na půli cesty se nachází výšková budova Eliška Tower. Přímo naproti přes cestu u Elišky svítí čerpací stanice Shell a Auto Poly, jejichž budovy ohraničují začátek ulice Pod Harfou. Vydej se touto ulicí rovně a cca po 200 m dojdeš přímo k nám.

Autobusem do stanice Nádraží Libeň: č. 136, 177, 183, 195. Vystoupíš na zastávce Nádraží Libeň (v ulici Freyova). Po 50 m ve směru jízdy busu odbočíš vpravo k čerpací stanici Shell přímo do ulice Pod Harfou (po cca 200 m ušlých rovně se nacházíš v cíli).

Tramvají do stanice Nádraží Libeň: č. 8 a 25. Z ulice Českomoravská, kde vystoupíš, odbočíš (hned na velké křižovatce před sebou) do první ulice vlevo s názvem Freyova. Po cca 50 m odbočíš znovu u čerapcí stanice Shell vpravo, do ulice Pod Harfou (po cca 200 m se nacházíš v cíli).

Tramvají do stanice Kabešova: č. 8 a 25. Z ulice Poděbradská odbočíš hned vpravo do ulice Kabešova, kterou projdeš až na její konec. Pak odbočíš vlevo a  uvidíš budovu našeho gymu (hned zkraje na štítu domu visí náš velký poutač, takže nemůžeš minout).

Autem: Z ulice Freyova odbočíš do ulice Pod Harfou a po 200 m se nacházíš v cíli, kde můžeš pohodlně zaparkovat přímo před gymem.

Administrator2Kontakt