ROGUE

“Stronger Businesses. Better Products. Happier Workforce.”

Americká značka, která je velmi hrdá na to, že vyrábí kvalitní produkty na půdě USA. Může se zároveň pochlubit i tím, že podporuje americkou zaměstnanost zachováním spravedlivé mzdy pro svoje pracovníky.

Portfolio Rogue zahrnuje široký výběr produktů od vybavení pro CrossFit, vzpírání, “garážové tělocvičny”, ale taky vyrábí třeba potřeby pro armádu. Ti, kteří se v CrossFitu pohybují, se dnes a denně přesvědčují o skvělé kvalitě všeho, co slavná značka nabízí. Svědčí o tom i fakt, že Rogue je jedním z hlavních partnerů největší americké crossfitové události roku – CrossFit Games. Akce pořádaná Reebokem se koná vždy v létě, v Kalifornii, a utkávají se zde nejlepší světoví atleti.

Hlavní sídlo firmy Rogue se nachází v Ohiu, ve městě Columbus. Na trhu působí od roku 2006. V roce 2014 začali stavět obrovskou výrobní halu jako investici do vlastní budoucnosti. Razí vizi, že tým který bude sídlit v jedné společné budově se stane ještě silnějším. Počítají taky s vybudováním 2 tělocvičen k využití pro svoje zaměstnance.

Netrénuj slepě a bez výsledků. Přijď k nám a poznej rozdíl!

CrossFit With UsVybavení