Plavání

Plavání je nedílnou součástí CrossFitu – ať už jako regenerace, skvělá činnost pro rozvoj kondice nebo rozvoj dovedností.

Proto jsme se rozhodli vypsat plaveckou lekci Swim With Us se zkušeným trenérem plavání. Ať už budeš chodit plavat pro radost, rozvoj kondice, ze zdravotních důvodů nebo proto, že se potřebuješ naučit plavat na CrossFitové závody, náš plavecký trenér Honza ti lekci přizpůsobí na míru.

Jak budou lekce Swim With Us vypadat?

Lekce budou kopírovat průběh lekce v gymu. Začneme suchou přípravou (warm-upem) a vysvětlíme si, jak bude daná lekce probíhat a co nás čeká. Část hodiny budeme vždy věnovat nácviku plaveckých technik. Následovat bude i nějaká ta plavecká makačka – přeci jen se jedná o plavání v rámci CrossFitu.

Není se však čeho bát, každá lekce plavání myslí na všechny zúčastněné. Zaprvé se vždy dá upravit obtížnost tak, aby byla ideální pro každého jedince, zadruhé bude vždy v bazénu dostatečný prostor. Cílem lekcí je i to, aby si je každý naplno užil – stejně, jako všechny naše lekce. 🙂

Kdy a kde probíhá lekce plavání Swim With Us?

Úterý 19:00 (1x za 14 dní)

Plavání probíhá v krytém bazénu na adrese Na Třebešíně 2299, 108 00 Praha 10 pod vedením certifikovaného trenéra plavání, Jana Svobody.

Jak si rezervovat místo na lekci

Rezervace na lekci přijímáme přes e-mail info@crossfitwithus.cz nebo na baru v gymu.

Pro naše členy (s členstvím Unlimited) je lekce Swim With Us zdarma! Pokud máš členství Open gym, za lekci plavání doplatíš 150 Kč. Pokud u nás členství nemáš, lekce plavání stojí jako 1 vstup do gymu podle našeho ceníku.

Mohu si přijít zaplavat i mimo lekci?

Jasně. Bazén je ti k dispozici každé druhé úterý od 19:00. V úterky, kdy lekce probíhá, si můžeš přijít zaplavat mimo lekci také, počítej ale s tím, že lekce má vždy přednost.

Nevyhovuje ti úterní čas nebo potřebuješ individuální přístup? Domluv si s Honzou osobní trénink.

Netrénuj slepě a bez výsledků. Přijď k nám a poznej rozdíl!

CrossFit With UsPlavání