On Ramp

Úvodní kurz ON RAMP pro začátečníky se skládá ze 4 ZÁKLADNÍCH SEZNAMOVACÍCH TRÉNINKŮ V KAPACITĚ MAXIMÁLNĚ 6 OSOB pod vedením zkušeného trenéra.

Nezáleží na věku, hmotnosti, tělesných proporcích, ani na fyzické zdatnosti. CrossFit je pro všechny příznivce změny. Každé snažení posouvá dál, a je jen na tobě, jak rychle a kam až chceš pokračovat. Chceš zhubnout, vytvarovat tělo, mít větší sílu nebo dokonce začít závodit? Staň se součástí nadšenců v našem gymu!

Aby sis neublížil(a) a prováděl(a) cviky hned od začátku správně, je u nás povinné absolvovat ON RAMP sérii 4 tréninků. Naučíme tě, jak zacházet se svým tělem, abys byl(a) připravený(á) správně naučené cviky používat a do budoucna rozvíjet. Jedině tak se budeš radovat z nových a motivujících výsledků! CrossFit je životní cesta, na kterou se vydáš, ale bez slušného základu zkontrolovaného profesionály to nepůjde. Projdeš si 2 lekce zaměřené na CrossFit cviky s profi trenérem a 2 lekce zaměřené pouze na vzpírání s profi vzpěračem, abys do lekcí vplul(a) už zcela připraven(á).

Co konkrétně tě na ON RAMP kurzu čeká? Seznámíme tě se všemi základními crossfitovými cviky. Počítej s úvodem do dřepů bez zátěže i se zátěží. Projdeme si spolu kliky, shyby a důkladně tě připravíme ke vzpírání. Vysvětlíme ti potřebnou terminologii a nastavíme plán cvičení. Každý CrossFitter absolvoval startovní kurz právě z důvodu, aby se posouval hned od začátku za svým cílem správně. Začni, a my ti zaručujeme, že existuje rozdíl mezi tím, co jsi věděl(a) před nástupem na ON RAMP a po skončení série tréninků. Zjistíš, že vážně mělo smysl si detaily cviků projít a vylepšit. Jakmile kurz dokončíš, vrhneš se do lekcí CrossFit BEGINNERS a začneš na sobě makat přesně tak, jak sis vysnil(a)! 😉

Na ON RAMP kurz se jednoduše přihlásíš přes rezervační systém v horní záložce REZERVACE na úvodní stránce webu. Svou první lekci si můžeš rezervovat hned po uhrazení ceny za kurz prostřednictvím on-line platby přes platební bránu GoPay. ON RAMP si ale můžeš objednat i telefonicky nebo e-mailem, v tomto případě zaplatíš cenu za kurz přímo v gymu cash před konáním své první lekce.

Jednotlivé tréninky s koučem probíhají ve dvoutýdenním cyklu, v těchto dnech a časech:

PRVNÍ TÝDEN

ON RAMP lekce Č. 1 – základy CrossFitu: v úterý ve 20.00 hodin

ON RAMP lekce Č. 2 – základy CrossFitu: ve čtvrtek ve 20.00 hodin

DRUHÝ TÝDEN

ON RAMP lekce Č. 3 – základy vzpírání: v pondělí ve 20.00 hodin

ON RAMP lekce Č. 4 – základy vzpírání: ve čtvrtek ve 20.00 hodin

Netrénuj slepě a bez výsledků. Přijď k nám a poznej rozdíl!

topranker.czOn Ramp