CROSSFIT PRO ZAČÁTEČNÍKY

Chceš se sebou něco udělat, zhubnout, zpevnit se, zkusit něco nového nebo třeba závodit?

Přijď k nám! Pestré cvičení v super partě lidí tě určitě bude bavit a můžeme ti slíbit, že uvidíš výsledky. A pokud budeš makat, dosáhneš všech svých cílů.

 

Nezáleží na věku, hmotnosti, tělesných proporcích, ani tvojí kondičce.

CrossFit je pro všechny, kteří chtějí změnu k lepšímu.

Potřebuješ objasnit, co vlastně CrossFit je? Přečti si to tady.

Jsi už odhodlaný s CrossFitem začít a nedočkavě si balíš tašku na první trénink? Než vběhneš do klasických CrossFit lekcí, máme pro tebe připravený měsíční program CrossFit pro začátečníky.

Zdraví a technika je pro nás na prvním místě. Abys prováděl všechny cviky správně, neublížil sis a věděl, co na lekcích dělat, budeš nejprve jeden měsíc chodit na CrossFit pro začátečníky.

Tam tě naučíme, jak správně zacházet se svým tělem, provádět jednotlivé cviky a upravit si trénink vzhledem ke svým cílům, potřebám a fyzičce. Vysvětlíme ti terminologii a navrhneme ti optimální tréninkový plán. Tak můžeme zaručit, že z každého tréninku budeš odcházet o něco výkonnější, šikovnější, silnější a zdravější. Každý CrossFiťák úvodní program absolvoval a uvidíš, že po skončení začátečnického programu budeš o tréninku vědět mnohem víc, než víš teď. Zjistíš, že opravdu má smysl si cviky detailně projít a zapracovat na technice.

 

Co mě na CrossFitu pro začátečníky čeká?

Pod vedením profesionálního coache se seznámíš se všemi základními CrossFitovými cviky. Od dřepu (uvidíš, že udělat správně dřep není tak jednoduché, jak si myslíš), kliku, shybu, přes cvičení na hrazdě, kruzích, výskoky na bednu až po veslování a vzpírání. Na začátku hodiny se sejdeme u tabule, vysvětlíme si trénink, zahřejeme se a rozcvičíme, potom se budeme věnovat nácviku nových dovedností a na konci – na to se asi budeš vždycky nejvíc těšit – se trochu zapotíme hezkým workoutem. Po tréninku si plácneš s tréninkovými parťáky, protáhneš se a odejdeš s úsměvem domů.

Po měsíci úvodních tréninků potom vlítneš na CrossFit hodiny stoprocentně připravený.

 

Chci začít! Jak se na CrossFit pro začátečníky přihlásit?

Na CrossFit pro začátečníky se jednoduše přihlásíš přes rezervační systém – klikni na REZERVACE v horní záložce na našem webu. Svou první lekci si můžeš rezervovat hned po uhrazení ceny za kurz prostřednictvím on-line platby přes platební bránu GoPay. Na lekci se můžeš objednat i telefonicky nebo e-mailem, v tomto případě zaplatíš přímo v gymu v hotovosti při první návštěvě. Jako první lekci si můžeš vybrat jakoukoliv, která se ti časově hodí.

 

Kolik mě to bude stát?

Náš program pro začátečníky stojí 1490 Kč je dělaný na měsíc. Je na tobě, jak úvodní měsíc využiješ. Lekce probíhají třikrát týdně a zavítat bys měl alespoň na osm lekcí, aby ses s CrossFitem pořádně seznámil. Pokud se do toho obuješ naplno a navštívíš všech 12 lekcí, na CrossFit hodinách tě potom nic nepřekvapí a jedna hodina tě vyjde na parádních 125 Kč.

 

Kdy probíhají jednotlivé lekce?

Tréninky CrossFitu pro začátečníky probíhají ve čtyřtýdenním cyklu v těchto časech:

  • Úterý 20:00
  • Středa 19:00
  • Čtvrtek 16:00

Máš otázky? Napiš nebo zavolej, rádi ti poradíme.

Netrénuj slepě a bez výsledků. Přijď k nám a poznej rozdíl!

topranker.czCrossfit pro začátečníky