Ondřej Starosta

Náš trenér CrossFitu Ondra je velkým nadšencem do veškerého pohybu. V oboru se pohybuje již přes 10 let a je zkušený nejen jako trenér, ale i motivátor a psycholog.

V 16ti letech se začal věnovat fitness, které si naprosto zamiloval.  Klasické fitness Ondrovi brzy přestalo stačit a chtěl si rozšířit obzory o další odvětví. A tak objevil CrossFit, kterému naprosto propadl. Zdokonalil se jak ve vzpírání, tak ve zdánlivě vzdálené gymnastice. Dokonce si splnil svůj sen a stal se CrossFitovým závodníkem na mezinárodní úrovni.

Dle Ondřeje je nezbytné, aby si trenér dokázal najít cestu ke klientovi i v osobní rovině. Jedině tak si dokážou obě strany správně naslouchat a cesta ke kýženým výsledkům je o to jednodušší. Neklade tedy důraz jen na klientovu fyzickou schránku, ale i na psychickou pohodu a připravenost.

Tréninky Ondřej připravuje tak, aby se daly snadno během hodiny přizpůsobit každému individuálně. Díky jeho zkušenostem z různých oblastí fitness a s různými typy klientů jsou jeho hodiny plné neotřelých a zábavných cviků, které jinde jen tak neuvidíte.

CrossFit With UsOndřej Starosta