fbpx

KDO JSME

Jsme parta sportujících nadšenců z CrossFit With Us, která  má to štěstí spojit práci s koníčkem. Rádi na sobě makáme a pohyb je naší životní cestou. Chceš si s náma dát do těla? Pak jsi tady správně! Nabízíme ti ke cvičení špičkové vybavení od známé americké značky Rogue. Chceš mít dostatek prostoru pro svůj trénink stejně jako my? Tak čti dál. Disponujeme cvičební plochou o 550 m², kde se nebudeš muset mačkat v rámci lekcí ani na Open Gymu. Chceš, aby tvé sportovní snažení mělo efekt? Připoj se k nám!

NAŠE FILOSOFIE

V CrossFit With Us se snažíme atletům a členům komunity pomoci postupně dosahovat vytyčených cílů, o kterých si dříve mohli myslet, že jsou nedosažitelné. Snažíme se zlepšovat celkový zdravotní stav našich klientů a spravným prováděním cviků předcházet případným zraněním.

Neklademe důraz pouze na fyzickou kondici, ale také na psychické rozpoložení. Chceme, abyste ze svých výkonů měli radost a dařilo se vám je neustále zlepšovat. Věříme, že možnost pohybu je pro člověka dar. A protože je CrossFit rozmanitou disciplínou, najde si v něm svou oblíbenou činnost opravdu každý. Neříkáme, že to není zabíračka, ale to je právě to, co nás na tom všem tak neskutečně baví. 🙂

PŘÍBĚH GYMU

První myšlenky Soni Karáskové, založit si vlastní gym, se začaly formovat v zimě roku 2015. Stále lepší výsledky z absolvovaných závodů ji donutily přemýšlet o CrossFitu v širších souvislostech. Chtěla dávat do tréninků opravdu všechno, ale stávající podmínky jí přestaly stačit a neumožňovaly progres, který si vysnila.

Soňa taky měla jasnou představu, jak by měl správný gym fungovat ve smyslu zapojení ostatních CrossFitterů z komunity. Chtěla lidem okolo nabídnout odpovídající podmínky a kvalitu k dalšímu rozvoji a dosáhování jejich sportovních cílů. Začala tedy v Praze hledat to nejdůležitější – prostor, který splňuje vše potřebné. Viděla nespočet míst, ale nakonec se jí opravdu podařilo najít to, co v Praze, po všech stránkách, dosud chybělo.

Hned od začátku si Soňa uvědomovala, že kvalitní gym stojí na top vybavení, dobře dostupném místě, ale hlavně na lidech. Protože jsou dlouholeté kamarádky s Irenou Martinovou, utavila ji hned na začátku do spolupráce a celý jejich projekt tak budovaly kousek po kousku společnými silami. Soňa oslovila ke spolupráci také další trenéry, na které měla skvělé reference, jak po sportovní, tak i lidské stránce. Kluci tak doplnili trenérskou partu našeho gymu, a pak už mohly začít přípravné práce.

Od května 2016 jsme pilně pracovali na rozsáhlé rekonstrukci vnitřních i vnějších prostor nového, 590 m² velkého gymu. Objednali jsme špičkové vybavení od Rogue z USA a nechali prostor řádně zkolaudovat stavebním úřadem. Nákladná investice a náročná renovace prostoru, každodenní boj s nástrahami v podobě úřadů, dodávek materiálu a nákupu vybavení se v srpnu 2016 začaly blížit konci.

Velký dík patří především Kubovi a jeho partě za to, jak velký kus tvrdé práce na budování gymu odvedli. Moc si toho vážíme, kluci!

Chvíle, na kterou jsme se všichni těšili jak malé děti, nastala v září 2016 a my mohli konečně pod hlavičkou CF Iron Land otevřít prostor podle našich představ. Nejen pro nás, ale pro všechny nové nadšence i CrossFittery ze stávající komunity. Podařilo se nám zakrátko vytvořit skvělé místo s naprosto bezvadnou partou lidí, která spolu tráví čas i mimo gym. Jezdíme společně hodně po závodech v ČR i do zahraničí, ale taky podnikáme aktivity mimo CrossFit. Vydáváme se spolu často na výlety, ať už do hor nebo na vodu a rádi se taky občas sejdeme u večeře v příjemné restauraci.

V průběhu času se náš tým rozrostl o další skvělé trenérky a trenéry. Lidi, kterých si vážíme pro to, jací jsou, co umí a že jsou S NÁMI. 😉 Od ledna 2018 jsme gym s konečnou platností přejmenovali a působíme teď už navždycky pod novou značkou. A jestli jste dočetli až sem, tak nezbývá než vám s námi v gymu popřát hezkou zábavu: VÍTEJTE V CROSSFIT WITH US! 🙂

NÁŠ SLOGAN: Get the Best of You.

Reference

CO O NÁS ŘÍKAJÍ

“Vždycky jsem hodně sportoval, ale CrossFit není jenom sport, je to lifestylová záležitost, která tě nasměruje k přemýšlení nad vlastním žitím a zdravím. Ať chceš nebo ne, vtáhne tě do komunity nadšenců, kteří sdílejí stejné hodnoty jako ty. A takhle já chci svůj život trávit.”

Tomáš S.

“Gym CrossFit Iron Land mi vyhovuje především díky profesionálnímu přístupu celého trenérského týmu. Nenechají tě usnout na vavřínech a snaží se z tebe pomocí pozitivní motivace vytáhnout to nejlepší, co v sobě skrýváš. Navíc jsou k tomu perfektně zařízení velikostí prostoru i vybavením od Rogue.”

Jitka K.

“Skvělá atmosféra, lidi a zázemí. Sem já chodím potrápit svoje tělo rád! :-)”

Jakub M.

SPOLUPRACUJEME

PARTNEŘI GYMU


KLIENTI GYMU


_MG_1945
_MG_1947
_MG_2063
_MG_2117
_MG_2168
Petr FiserO nás