Úvodní kurz ON RAMP se skládá z 5 základních seznamovacích individuálních tréninků. 

Nezáleží na věku, hmotnosti, tělesných proporcích, ani na fyzické zdatnosti. CrossFit je pro všechny příznivce změny. Každé snažení posouvá dál, a je jen na tobě, jak rychle a kam až chceš pokračovat. Chceš zhubnout, vytvarovat tělo, mít větší sílu nebo dokonce začít závodit? Staň se součástí nadšenců v našem gymu!

Aby sis neublížil(a) a prováděl(a) cviky hned od začátku správně, je u nás povinné absolvovat ON RAMP sérii 5 tréninků. Naučíme tě, jak zacházet se svým tělem, abys byl(a) připravený(á) správně naučené cviky používat a do budoucna rozvíjet. Jedině tak se budeš radovat z nových a motivujících výsledků. CrossFit je životní cesta, na kterou se vydáš, ale bez slušného základu zkontrolovaného profesionály to nepůjde. Projdeš si 3 lekce zaměřené na CrossFit cviky a 2 lekce zaměřené pouze na vzpírání s naším trenérem – profesionálním vzpěračem, abys do lekcí vplul(a) už zcela připraven(á).

Co tě na ON RAMP kurzu čeká? Seznámíme tě se všemi základními crossfitovými cviky. Počítej s úvodem do dřepů bez zátěže i se zátěží. Projdeme si spolu kliky, shyby a důkladně tě připravíme ke vzpírání. Vysvětlíme ti potřebnou terminologii a nastavíme plán cvičení. Každý CrossFitter absolvoval startovní kurz právě z důvodu, aby se posouval hned od začátku za svým cílem správně. Začni, a my ti zaručujeme, že existuje rozdíl mezi tím, co jsi věděl(a) před nástupem na ON RAMP a po skončení série tréninků. Zjistíš, že vážně mělo smysl si detaily projít a vylepšit.

Petr FiserOn Ramp