Profil trenéra

Soňa Karásková

Za svůj pozitivní vztah ke sportu vděčí Soňa především svému tatínkovi, který ji od malička podporoval při všemožných sportovních aktivitách od plávání po jízdu na kole. Dlouhých 20 let se věnovala jezdectví. Začínala právě pod trenérským dohledem svého tatínka, který ji nikdy nešetřil. Jak ale dnes sama přiznává, moc jí to pomohlo nejen ve sportu ale i do života. Je zvyklá dřít na sobě co to jde, miluje soutěžení a nesnáší prohry. CrossFitu se naplno věnuje přes dva roky. Tvrdě trénuje, aby patřila mezi nejlepší a mohla své síly začít co nejdříve poměřovat s atlety v zahraniční konkurenci.

CrossFit Ocenění:

Rok 2016

1. místo – Fit Monster 2016 – kategorie ELITE
1. místo – Cross Get Up Challenge 2016 – kategorie ELITE

2. místo – Crossfit Games OPEN
2. místo – Czech Beast 2016 – kategorie ELITE

Rok 2015

1. místo – Czech Beast 2015 – kategorie SPORT
1. místo – CFT Battle Brno 2015 – Women

Kdo mě ve sportu inspiruje a proč:
Největší inspirací je pro mě můj osobní úspěch. 🙂 Inspiruje mě i mnoho dalších atletů, nedokážu ale říct, kdo konkrétně nejvíc. 🙂 Mám taky ráda všechny atletky blondýny. 😀

Co mě baví kromě CrossFitu:
Můj pes Blake. 🙂 Jízda na koni a relax v přírodě.

Co dalšího na sebe prásknu:
Bohužel, neumím moc odpočívat a občas jsem mlsnější než koza. :D

Profil trenéra

Tereza Šebková

Profil trenéra

Ondra Starosta

Jako malého kluka Ondru uchvátilo karate. Už si sice prý nevzpomíná, jak k němu přišel, ale trochu ho podezíráme, že Karate Kid u něj zabral na celé čáře i přesto, že v jeho dětství už to byl tak trochu film pro pamětníky. 🙂 Od 8 let věku se karate věnoval s velkou vervou zhruba 5 let. Na základní škole se pak ještě více seznámil s florbalem a začal závodit, přidal navíc atletiku se specializací na krátké vzdálenosti. Sprinty na 60 metrů mu šly skvěle a tak jako junior reprezentoval v běhání za Spartu. Klasické, funkční fitness v posilovně začal dělat v 16 letech pod vedením trenéra, který je mistr světa ve shybech a dodnes mu je Ondra vděčný za praxi a vědomosti, které od něho získal. Jak to tak bývá, po 5 letech zvedání činek v posilovně už se začal nudit a poohlížet, kam by svoje sportovní snažení nasměroval dál. Na CrossFit začal chodit díky své přítelkyni, která ho vzala na první lekci zhruba před 2 lety. CrossFit ho baví moc, a jak sám nadšený dříč a sportovec říká, je pro něj tento sport ideální ve všech směrech, protože člověk tak může plně využít potenciál svého těla. Hnacím motorem je pro Ondru vize účasti na CrossFit Games.

CrossFit Ocenění:

Rok 2016

8. místo – Cross Get Up Challenge 2016 – kategorie ELITE

Kdo mě ve sportu inspiruje a proč:
Upřímně, nikdo konkrétní mě nenapadá. Je spousta inspirujících lidí, ale já se soustředím především na sebe. Nejdůležitější podle mě je, aby člověk čerpal sílu ze sebe samého. Inspirací jsou mi pak moje vlastní zlepšení.

Co mě baví kromě CrossFitu:
Dobře jíst, takže si často a rád připravuju vlastní jídlo z kvalitních surovin. Baví mě taky všechno, co je nějakým způsobem spojené s vodou, takže klasicky plavání, potápění a cokoliv dalšího si dovedete představit. Vyrážíme taky občas s přítelkyní i někam na parket za moderním tancem. 🙂 Umění, divadlo a balet jsou moje vášně (pasivně samozřejmě). 🙂

Co dalšího na sebe prásknu:
Mám křivé prsty u nohou (a to jako fakt hodně) :D

Profil trenéra

Radek Hadrovský

Profil trenéra

Michal Kolůch

Profil trenéra

Matěj Vránek

Profil trenéra

Ladislav Maňák

Petr FiserTrenéři