fbpx

DESATERO CROSSFIT WITH US

  1. Kdo jsme? Jeden tým. Všichni společně si v gymu tykáme, respektujeme se a přátelsky zdravíme.
  2. Pokud cokoliv potřebuješ – zeptej se, ozvi se, řekni si… kdykoliv ti rádi pomůžeme.
  3. Boty, ve kterých jsi přišel/přišla, patří do botníku u vchodu.
  4. V šatně se převlékni do sportovního a vezmi si čistou sportovní obuv.
  5. Poslouchej při lekcích rady svého kouče, ať můžeš být pyšný(á) na očekávané výsledky.
  6. Buď tady jako doma, a snaž se po sobě nezanechávat binec. Odpadky patří do koše, náčiní a nářadí zpátky na své místo… a křída ideálně jenom na ruce a do kbelíku.
  7. Strhl(a) sis mozol a ušpinil(a) nářadí od krve? Nevadí, to se na tréninku stává. Na baru je dezinfekce, stačí si ji vyzvednout, a dál už určitě víš co dělat. Jednoduše krev ze znečištěných míst otřeš a jedeme dál!
  8. Potřebuješ si v klidu dodělat před tréninkem něco do práce? Jsi po tréninku unavený(á) a potřebuješ chvilku odfrknout? Chceš si v klidu vypít s parťákama/parťačkama kávu? Zajdi si nahoru do Chill Out Zone a zrelaxuj si po svém.
  9. Koberec u červené sedačky před barem je z příjemného, světlého materiálu. A je čistý! Tak na to prosím mysli, a vstupuj na něj pouze bez bot. Spousta lidí si na něj rádo třeba jen tak sedne a ctíme tady společně myšlenku “čistota půl zdraví”.
  10. Zázemí je od toho, aby nám sloužilo. Bez naší přítomnosti ale nepotřebuje rozsvícené světlo. Poslední, kdo odchází ze sprch, toalet a šaten: Zhasínej, prosím!
Petr FiserDesatero Gymu